Kariéra


Tým tvoří lidé

Uvědomujeme si, že zárukou kvality a efektivního řešení projektů jsou kvalifikovaní lidé. Naši činnost stavíme na dobré firemní kultuře a týmovém pojetí práce. Součástí firemní kultury je politika otevřených dveří vůči všem zaměstnancům. Snažíme se vytvářet klidné a přátelské pracovní prostředí.

Volná pracovní místa

V současné době hledáme nové kolegy na následující pozice :

 


Konstruktér


Společnost L.K. Engineering se specializuje na technické výpočty, vývojovou a inženýrskou činnost. V současné době hledáme do svého týmu  nové spolupracovníky pro oblast konstrukce, zaměřené na kosmické technologie.


Požadujeme:

 - Praktická zkušenost s modelováním v Solidworks nebo Creo

 - Základní přehled o metodách konstruování

 - Znalost AJ


Pracovní náplň

 - Příprava mechanických konceptů

 - 3D Modelování konstrukcí a mechanismů

 - Příprava výkresové dokumentace pro výrobu

 - Konzultace s výrobou a zákazníky

 - Prezentace


Výhodou je:

 - Zájem o kosmické technologie, nové koncepty


Máte-li zájem podpořit náš tým, zašlete prosím Váš strukturovaný životopis v AJ na email resume@lke.cz.Poskytnutím svých osobních údajů na základě tohoto inzerátu dáváte společnosti L.K. Engineering, s.r.o. souhlas k jejich zpracování pro účel výběrového řízení na tuto pozici.  Osobní údaje budou zpracovány pouze jejich uložením v šifrované podobě v emailové schránce společnosti za účelem kontaktování a komunikace s uchazeči. Minimální rozsah osobních údajů je jméno, příjmení, datum narození a libovolný kontaktní údaj (e-mail, telefon). Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Současné potvrzujete, že údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.