Kariéra

Tým tvoří lidé

Uvědomujeme si, že zárukou kvality a efektivního řešení projektů jsou kvalifikovaní lidé. Naši činnost stavíme na dobré firemní kultuře a týmovém pojetí práce. Součástí firemní kultury je politika otevřených dveří vůči všem zaměstnancům. Snažíme se vytvářet klidné a přátelské pracovní prostředí.

Volná pracovní místa

V současné době hledáme nového kolegu na pozici :

MKP výpočtář v software FEMAP/NASTRAN

Společnost L.K. Engineering, s.r.o. se zabývá konzultační činností v oblasti technických výpočtů ve strojírenství. K zajištění projektů pro letecký a kosmický průmysl hledáme nového kolegu pro rozšíření týmu o

Výpočtáře MKP – Structural Analyst

Požadujeme:
- Teoretické znalosti v oblasti statiky, dynamiky a přenosu tepla

- Praktické zkušenosti se systémem NASTRAN (min. 1 rok)

- Praktické znalosti některého z hlavních CAD systémů

- Aktivní znalost anglického jazyka na úrovni umožňující komunikaci

- Zájem o řešení komplikovaných problémů ve strojírenství
- Schopnost pracovat samostatně a odpovědně

Pracovní náplň:
- FEM analýzy a optimalizace

- Konstrukční a vývojové práce

- Příprava nových projektů

- Příprava specifikací zkoušek

- Zpracování technické dokumentace

Nabízíme:

- Perspektivní a zajímavou práci v prostředí úspěšné a dynamické společnosti
- Možnost seberealizace a práce v mezinárodním prostředí

- Aplikace inovativních postupů a kreativních řešení

V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis s průvodním dopisem na emailovou adresu společnosti.

Poskytnutím svých osobních údajů na základě tohoto inzerátu dáváte společnosti L.K. Engineering, s.r.o. souhlas k jejich zpracování pro účel výběrového řízení na tuto pozici.  Osobní údaje budou zpracovány pouze jejich uložením v šifrované podobě v emailové schránce společnosti za účelem kontaktování a komunikace s uchazeči. Minimální rozsah osobních údajů je jméno, příjmení, datum narození a libovolný kontaktní údaj (e-mail, telefon). Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Současné potvrzujete, že údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.